• O nas

TOKO-GRAFIKA(4).jpg

Firma TOKO specjalizuje się w manufakturze drewna, a jej zespół składa się z pasjonatów tego shlachetnego surowca. Pracownicy Firmy to doświadczeni profesjonaliści, których wieloletnie zaangażowanie w branży łączy się z autentyczną pasją do drewna. Duma Firmy wynika z wyjątkowego zespołu, który nie tylko doskonali swoje rzemiosło, lecz także stale poszukuje nowatorskich rozwiązań.

Nadrzędnym celem Firmy jest utrzymanie zaufania klientów, budowanie prestiżu na rynku oraz kreowanie wyjątkowych dzieł. Obecnie skupiamy się na produkcji drewnianych wędzarni ogrodowych oraz stolików kawowych i stołów z drewna dębowego połączonego z żywicą epoksydową. Nasze wyroby charakteryzują się nie tylko starannym wykonaniem i precyzyjnymi detalami, lecz także starannie dobranymi materiałami oraz unikalnym designem.

Dzięki połączeniu pasji naszych pracowników z profesjonalnym wyposażeniem, możemy zapewnić wysoką jakość obróbki drewna oraz niepowtarzalność każdego produktu. Nasz główny nacisk kładziemy na zadowolenie klientów, które wynika z ich ostatecznej radości z otrzymanego wyrobu.


Naglowek-2-.jpg Kopia-Naglowek-1-.jpg Kopia-Kopia-Naglowek-1-(1).jpg

 

TOKO-GRAFIKA(3).jpg wedzarnia-7-.jpg wedzarnia(2).jpg Kopia-wedzarnia-1-.jpg
  • Sklep zamknięty

Strona w przygotowaniu...